Vánoce se neúprosně blíží a my se rozhodli vás obohatit o další novinku. – ON-LINE KATALOG zboží, které můžete zakoupit u nás na prodejně, případně si jej poptat z domova.

Abychom vám ušetřili čas, a přiblížili naši prodejnu vašim domovům, rozhodli jsme se, že některé druhy sortimentu najdete také na našem webu. Samozřejmostí je cena, abyste věděli, zda rozbít prasátko, nebo postačí drobné z peněženky.

Tak jako ve většině firem, před koncem roku vyřizujeme větší množství objednávek, než v průběhu roku. Takže i přes časovou tíseň vám zatím přinášíme alespoň ukázku v podobě Vánočních tipů (najdete v sekci SPECIÁLNÍ NABÍDKY). Ideálním dárkem je pěkný kosmetický balíček – a co víc, u nás najdete i „neokoukané“ kosmetické značky. Některé výrobky můžete zakoupit již dárkově balené, takže ušetříte čas a ti méně zruční nervy. 😛

Součástí českých „tradic“ v domácnostech je také předvánoční úklid. Proto vám nabízíme také pár tipů na čistící prostředky (přejdi na:ÚKLID), které na naší prodejně můžete také zakoupit. A nejen je. Na prodejně samozřejmě nabízíme mnohem širší nabídku, nicméně vkládat na web je budeme postupně (jak nám čas a zákazníci dovolí).

Těšíme se na Vaši návštěvu a za zpětnou vazbu, jak se vám nový web líbí, se také zlobit nebudeme 😉